De aimabeleschoften treden vrijdag 12 mei op
De aimabeleschoften treden vrijdag 12 mei op De aimabeleschoften

Presentatie nieuw programma theater ’t Pand plus programma komende week

7 mei 2023 om 17:32 Podiumkunsten

GORINCHEM Op de Open Havendag op zaterdag 13 mei wordt het nieuwe programma van theater ’t Pand gepresenteerd. In de Korenbeurs vindt een aantal optredens plaats, is er verse koffie met wat lekkers, een rommelmarkt en het publiek waant zich weer op een Frans terras. 

Diegenen die naar de Korenbeurs komen, krijgen een geheime code waarmee ze als eerste kaarten kunnen reserveren voor het nieuwe seizoen. Deze code wordt na het weekend pas verwijderd waarna iedereen kan reserveren. Dus wie zeker wil zijn van een kaartje voor (een) bepaalde voorstelling(en) doet er goed aan om zaterdag de code in de Korenbeurs op te komen halen.

Ook zijn er extra voorstellingen voor dit seizoen toegevoegd, Lebbis en Janssen komen op 10 mei een van hun 80! Try-outs geven van hun komende nieuwjaarsconference. En op 9 mei komt de wel bekende Jim Deddes met zijn Joardy Show een try-out geven in dat kleine theatertje aan de Korenbeurs. Kaarten zijn reeds in de voorverkoop via www.theaterpand.nl

Programma komende week:

Wedstrijdje, met als gasten “De aimabeleschoften”

Op vrijdag 12 mei, vanaf 20.30 uur. Inkom; € 11.00

“Wedstrijdje” is een wedstrijd met een knipoog. Een gechargeerde strijd tussen de beste zangkelen en praatmonden. Een ontspannen avond vol onverwachte wendingen, kleinkunst, muziek en veel briljante teksten. en, jazeker! Er is sprake van matchfixing, want nu al is de winnaar van “Wedstrijdje” bekend. Dat is: het publiek!

“Wedstrijdje” is een improvisatie-voorstelling met komische, ontroerende, vrolijke en trieste liederen, puntdichten en wat verder ter tafel komt. Johan Hoogeboom put uit zijn uitgebreide repertoire. Zij weten van tevoren niet wat er van ze gevraagd wordt, een verrassing voor iedereen. Ook van de speciale gast wordt verwacht direct in te spelen op de spontane verzoekjes die door het publiek uit de hoge hoed worden getoverd of door het rad van avontuur voor de ogen wordt gedraaid.

Blauwe Vinkjes - Disclaimer

Op zaterdag 13 mei, vanaf 20.30 uur. Inkom; € 11.00

Blauwe Vinkjes was finalist van Cameretten 2021 en won datzelfde jaar de Publieksprijs van het Amsterdams Studenten Cabaret Festival. Het cabaretduo bestaat uit theatermakers Kevin van den Berg en Manon Blaauw. Blauwe Vinkjes gooide hoge ogen met hun actuele cabaret, liedjes en vlotte tempo van sketches. De jury van Cameretten roemde het duo om hun “(politiek) engagement en dat is spannend, zeker in deze roerige tijd”.

In Disclaimer spelen, zingen en kruipen Manon en Kevin in de rol van herkenbare karakters en typetjes. Ze impliceren, reflecteren, profileren én provoceren. En dat allemaal in een hoog tempo, vol actualiteiten en absurditeiten. Vanuit diverse perspectieven neemt het duo je mee in hun satirische acts, doorspekt met persiflages, imitaties en meeslepende liedjes.
Welke disclaimers ‘moeten’ er anno nu worden geplaatst? Wat kan nog wel en wat niet? Hoe verandert dat met een andere bril op? Kijk door de ogen van de toekomst en word geconfronteerd met de huidige sociale omgangsnormen. Ontmoet onder meer de hippe influencers Look en Luna, volkszangers Koos en Alberta of natuurlijk de iets te trotse weddingplanners Saskia en Rufus, die zeer ondernemend zijn. Hun eerste avondvullende show belooft een avondje lachen door hun geheel eigen stijl die je gezien móet hebben!

Blauwe Vinkjes
Theater 't Pand
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie