Afbeelding
Ab Donker

Sleeuwijk stunt tegen De Zwerver

24 april 2022 om 01:22 Voetbal

SLEEUWIJK Sleeuwijk heeft zaterdag met 4-0 gewonnen van De Zwerver uit Kinderdijk. Door de overwinning pakt Sleeuwijk drie belangrijke punten in de degradatiestrijd.

Sleeuwijk – De Zwerver 4-0

1-0 Akram Mahamed 31’

2-0 Mike Kemmeren 35’

3-0 Boris Pijlman 59’

4-0 Lennard Pierhagen 90’

De thuisploeg begon voortvarend aan de wedstrijd, De Zwerver had maar weinig in te brengen. ,,In de eerste helft hebben wij gretig gebruik gemaakt van de wind’’, blikte Sleeuwijk-trainer Antoine van Pelt terug. In de 31ste minuut maakte Akram Mahammed de 1-0. Nog geen vijf minuten later verdubbelde Mike Kemmeren de voorsprong, dit was tevens de ruststand.

Ook in de tweede helft bleef Sleeuwijk de betere ploeg, al werden de bezoekers wel iets gevaarlijker. In de 59ste minuut maakte Boris Pijlman de 3-0 en toen was de wedstrijd definitief gespeeld. Vlak voor tijd zette Lennard Pierhagen zijn naam ook nog op het scorebord.

Ondanks de overwinning blijft Sleeuwijk dertiende staan in de 2e klasse F. Volgende week speelt Sleeuwijk uit tegen Heukelum, de huidige nummer twaalf, in een degradatiekraker.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie