Voetbal stock, stock, goal
Voetbal stock, stock, goal BDU media

Kozakken Boys en de Treffers delen de punten

7 mei 2022 om 22:25 Voetbal

GROESBEEK Kozakken Boys heeft zaterdag met 2-2-gelijkgespeeld uit tegen de Treffers in Groesbeek. ,,Twee ploegen die vol voor de winst gingen’’, aldus Kozakken Boys-trainer Michel Langerak.

De Treffers – Kozakken Boys 2-2

1-0 Leroy George 31’

1-1 Tarik Fagrach 32’ 

2-1 Ayrton Statie (OG) 40’

2-2 Kaj Ramsteijn 83’

Vanaf het begin van de wedstrijd waren de ploegen in evenwicht. In de 31ste minuut maakte Leroy George de 1-0. Nog geen minuut later zorgde Tarik Fagrach voor de gelijkmaker en in de 40ste minuut schoot Kozakken Boys-speler Ayrton Statie de bal in zijn eigen doel. Zo gingen de teams de pauze in bij een stand van 2-1.

In de tweede helft waren er kansen over en weer en er was geen ploeg echt beter. In de 83ste minuut maakte Kaj Ramsteijn de terechte gelijkmaker en zo deelden de twee teams de punten.

Door het gelijkspel staat Kozakken Boys zestiende in de Tweede Divisie. Volgende week speelt het elftal van Langerak uit tegen Jong Volendam, de huidige nummer vijftien.

Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws?
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie