
Unitas (zaterdag) verliest nipt van efficiënt SV Noordeloos
17 oktober 2022 om 13:57 VoetbalGORINCHEM Unitas heeft zaterdag met 1-2 verloren van SV Noordeloos. ,,SV Noordeloos had maar 2 kansen vandaag, en die hebben ze benut’’, aldus Unitas-trainer Othman Bouchaten.
Unitas (zaterdag) - SV Noordeloos 1-2
Gedurende de wedstrijd was de thuisploeg het meest aan de bal, maar was SV Noordeloos het efficiëntst. In de 18e minuut kopte Thijs van der Wal Unitas op voorsprong. Nog geen minuut later kwam Noordeloos echter weer langszij. De ruststand was daarom ook 1-1.
In de tweede helft was het spelbeeld ongeveer hetzelfde. In de 81ste minuut kwam Noordeloos op 1-2. Unitas had daar geen antwoord meer op.
Door de nederlaag staat Unitas vijfde in de 4e klasse E. Over twee weken speelt het elftal van Bouchaten uit tegen SVS’65, de huidige nummer tien.


















