
Unitas sluit eerste seizoenshelft af met gelijkspel in Beverwijk
10 december 2022 om 23:54 VoetbalBEVERWIJK Unitas heeft zaterdagavond met 1-1-gelijkgespeeld tegen DEM in Beverwijk. ,,Beide helften waren wij de bovenliggende ploeg, hij wilde er alleen niet vaak genoeg in’’, blikte Unitas-trainer Hans de Jong terug op de wedstrijd.
DEM – Unitas 1-1
Unitas voerde de gehele wedstrijd de boventoon. Robert Mutzers en Omar Boulamhayan waren het dichtste bij de openingstreffer in de eerste helft, maar beiden misten nipt. De ruststand was daarom ook 0-0.
In de tweede helft drong Unitas nog meer aan en uiteindelijk maakte Mutzers de 1-0. Heel lang konden de bezoekers niet genieten van de treffer, nog geen twee minuten later kwam DEM langszij uit een vrije trap. ,,Ongeveer hun enige wapenfeit.’’ Hierna probeerde Unitas nog wel de 2-1 te maken, maar die viel uiteindelijk niet.
Door het gelijkspel staat Unitas zesde in de Derde Divisie B. Voor de ploeg van De Jong is het nu winterstop. Zondag 22 januari speelt Unitas uit tegen HSC’21, de huidige nummer elf, in Haaksbergen.






















