
Unitas niet opgewassen tegen Gemert
17 oktober 2021 om 19:43 VoetbalGORINCHEM Unitas heeft zondag met 0-3 verloren van VV Gemert. Volgens Unitas-trainer Michel van Oostrum had er ,,meer in gezeten, vooral aan het begin van de wedstrijd waarin 2 grote kansen werden gemist.’’
Unitas - Gemert 0-3
In de eerste helft waren beide ploegen gewaagd aan elkaar. Unitas had de beste kansen om op voorsprong te komen, maar dat lukte niet. Vlak voor rust maakten de bezoekers de 0-1, wat een mentale dreun was voor Unitas. Tot aan het rustsignaal liep de thuisploeg vervolgens ,,achter de feiten aan.’’
Unitas begon ,na wat omzettingen, met frisse moed aan het tweede gedeelte van de wedstrijd. De thuisploeg kreeg weer ,,wat meer grip op de tegenstander.’’ Na 67 minuten kwam Gemert toch weer door de defensie van Unitas heen en werd het 0-2. Toen in de 85ste minuut het ook nog 0-3 werd, was het definitief gedaan met het verzet van de thuisploeg.
Door het verlies staat Unitas 8e in de Derde Divisie B. Volgende week speelt Unitas uit tegen Hercules in Utrecht, dat 6e staat na een 3-0-overwinning op EVV.






















